لایف ابزار
ورود و ثبت نام

کاربرد دستگاه کارواش صنعتی

توسط تیم تولید محتوا لایف ابزار
چهارشنبه نوزده مهر ۱۴۰۲
4 دیدگاه
کاربرد دستگاه کارواش صنعتی

به دستگاه واترجتی که کارآیی آن در محیط های صنعتی است به اصطلاح کارواش صنعتی گفته می شود. هر دستگاه کارواش صنعتی از 2 عدد پمپ که به صورت پیستونی است و یک عدد دیگر به نام الکتروموتور ساخته شده است.

پمپ هایی که در کارواش های صنعتی ماشین به کاربرده شده است ساخته ایتالیا می باشد و کیفیت بالایی دارد.

در کارواش های صنعتی تک فاز از الکتروموتور تک فاز برای قسمت های پمپ پیستونی محصول استفاده شده است که قادر است 100 بار را ایجاد کند و در کارواش های سه فاز از التروموتور های 3فاز که این توانایی را دارند، فشاری با قدرت بیشتر از 100 بار را ایجاد کنند.

کاربرد دستگاه کارواش صنعتی

کارواش صنعتی(واترجت) از انواع ابزارآلات صنعتی و همان دستگاه شوینده با فشار بالا است که با تولید جریان آب پرفشار لایه برداری از سطوح را انجام می دهد.

دستگاه کارواش صنعتی مجهز به یک پمپ جا به جایی مثبت رفت و برگشتی است که آب را با فشار معمولی دریافت می کند و خروجی آن جریان آب با فشار و سرعت بالا خواهد بود.

این دستگاه جهت شستشوی انواع سطوح به کار می رود و با زیاد شدن فشار آن، می تواند لایه های سخت تر مانند رنگ های قدیمی و زنگ زدگی را نیز از بین ببرد.

دستگاه کارواش صنعتی از لحاظ فشار عملیاتی در رده های مختلفی تولید شده است تا بتواند انواع نیازهای مشتریان را پاسخ دهد.

بسته به مقدار آلودگی، جنس سطح و نوع عملیات مناسب انتخاب شده و مورد استفاده قرار می گیرد. واتر جت در انواع مدل های خانگی، تجاری، صنعتی تولید شده است و به همین خاطر در محیط های مختلف به کار می رود.

انواع نازل کارواش صنعتی

جریان آب فشار قوی از نازل واترجت خارج می گردد که این نازل در انواع مختلف موجود می باشد.

نازل های تخت، دوار، سوزنی و نازل زمین شوی از پر کاربردترین نازل های یک واترجت هستند که کاربران با توجه به وضعیت سطح مورد نظر انتخاب می کنند.

نازل های تخت دارای زوایای مختلفی هستند و هرچه که اندازه‌ی زاویه بیشتر باشد فشار کمتر شده و حجم بیشتری از سطح تمیز می شود.

ویژگی های اصلی دستگاه کارواش صنعتی

در یک شوینده فشار قوی، دبی و فشار 2 مشخصه اصلی دستگاه بوده و تعیین کننده‌ی میزان توانایی دستگاه واترجت در رفع آلودگی می باشند.

با زیاد شدن فشار آب خروجی قدرت دستگاه واترجت در حذف آلودگی افزایش می یابد و بالا رفتن نرخ جریان (دبی) نیز باعث افزایش سرعت عملیات شستشو و نظافت می شود.

این دستگاه ها صنعتی بسته به میزان فشار و دبی در مدل های متنوع و انواع مختلف از رده های خانگی گرفته تا دستگاه هایی در سطح تجاری و صنعتی و فوق فشار قوی عرضه شده اند که این تنوع امکان استفاده از کارواش صنعتی را در محیط های مختلف برای رفع نیازهای مختلف مشتریان به وجود می آورد.

فواید استفاده از دستگاه کارواش صنعتی

شوینده فشار قوی یک محصول کارآمد و ایمن بوده و کاربر با اطمینان و ایمنی کامل می تواند از دستگاه استفاده کند. علاوه بر این رده های گوناگون دستگاه های کارواش صنعتی آلودگی، جرم، رسوبات و … را از بین می برد، بدون آن که کمترین آسیبی به سطح اصلی وارد شود.

ابداع این طیف از دستگاه های نظافت صنعتی فعالیت های سخت لایه برداری، رسوب زدایی،جرم بری، زنگ بری، حذف رنگ های پوسیده، رفع آلودگی های چرب و روغنی و بسیاری دیگر از فرآیند های نظافتی را به میزان زیادی سهولت و سرعت بخشیده و نتیجه ای باکیفیت و بی برجای می گذارد.

افزایش بهره وری کاهش در هزینه ها درکنار پیشرفت کیفیت نظافت از جمله فواید استفاده از دستگاه های کارواش صنعتی در نظافت می باشد.

تماس با پشتیبانی پشتیبانی بله پشتیبانی در واتس اپ پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی آنلاین