لایف ابزار
ورود و ثبت نام
روش های ارسال کالا

ارسال خریدهای بیشتر از صد میلیون تومان (به جز ارسال درب محل در شهر تهران) به سراسر کشور رایگان است.

 هزینه ارسال و بسته بندی خریدهای کمتر از ده میلیون تومان به سراسر کشور توسط پست سیصد هزار تومان است.

هزینه ارسال کلیه سفارشات درب محل در تهران به عهده مشتریان عزیز می باشد.

زمان ارسال با پست به صورت سریع بوده و از 24 ساعت تا 48 ساعت کاری در مراکز استانها و شهر های بزرگ می‌باشد و تا شهرهای کوچک و روستاهای خوش مسیر تا 72 ساعت کاری و در دور ترین مسیرها با توجه به گستردگی کشور عزیزمان چند روز طول خواهد کشید.

هزینه ارسال و بسته بندی خریدهای کمتر از ده میلیون تومان با پست سیصد هزار تومان، با باربری سیصد هزار تومان می باشد و با پیک موتوری که مخصوص شهر تهران است، به عهده مشتریان عزیز می باشد.

امکان ارسال با پست برای شهر تهران با شرایط پرداخت در محل مقدور نمی‌باشد و باید خریدار برای پرداخت در محل از گزینه ارسال با پیک موتوری و محل تحویل با آدرس تهران استفاده کند.

برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه روز می توانید از آدرس newtracking.post.ir استفاده نمایید و برای گرفتن کد پیگیری مرسوله پستی فردای ارسال ساعت سه بعد از ظهر با ما تماس بگیرید.

ارسال ابزار از طریق پیک موتوری

ارسال کالا از طریق پیک موتوری فقط مخصوص شهر تهران می‌باشد و خریدار در هر کجای شهر تهران باشد هزینه ارسال کلیه سفارشات به عهده مشتریان عزیز می‌باشد، 24 الی 48 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش می تواند کالاهای خود را تحویل بگیرد.

ارسال ابزار از طریق باربری

در صورتی که تمایل به دریافت کالای خود از طریق باربری داشته باشید با هماهنگی با دفتر فروش، امکان دریافت در باربری محل مورد نظرتان نیز مقدور می باشد. (فقط اجناسی که در یک کارتن متوسط و یا بزرگ قرار می گیرد را می توان از طریق باربری حمل نمود چون باربری بسته های کوچک را قبول نمی‌کند)

اگر کالای خریداری شده بالای صد میلیون تومان باشد هزینه ارسال رایگان می باشد.

اگر کالای خریداری شده کمتر از ده میلیون تومان باشد هزینه ارسال و بسته بندی سیصد هزار تومان خواهد بود.

تماس با پشتیبانی پشتیبانی بله پشتیبانی در واتس اپ پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی آنلاین